Movies
Ratings
1665
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Naked LunchRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
BarbarianRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
PearlRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0