Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 0.5
Rustic PeriodRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 0.5
Scent of a WomanRated ★ 2.0- 짱구는 못말려 1Rated ★ 3.0
- Seven of SevenRated ★ 2.0
- Squid Girl!Rated ★ 0.5
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 4.0