Series
Ratings
116
PulseRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 5.0
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 4.5
When the Stars GossipRated ★ 3.0
The MatchmakersRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 5.0
The ResidentRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Private PracticeRated ★ 5.0
The Resident Season 1Rated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5