Titles you rated
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 3.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- IldajongsaRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 4.0