Titles you rated
A Whisker AwayRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
MiraiRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 0.5
Door LockRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
UnstoppableRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
First ManRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5