Movies
Ratings
461
The KingRated ★ 3.5
WildRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0