Series
Ratings
59
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 4.5- Loving YouRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5