Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
Shall We Dance?Rated ★ 3.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
Point BreakRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 1.5
Macross: Do You Remember Love?Rated ★ 3.0
The Ballad of NarayamaRated ★ 3.5
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 3.5