Titles you rated
Princess HoursRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5