Titles you rated
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.0
Skam Season 4Rated ★ 4.0
Skam Season 3Rated ★ 3.5