Titles you rated
The Karate KidRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
Liar LiarRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Transporter 2Rated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0