Titles you rated
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Age of WarriorsRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Ugly BettyRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5