Titles you rated
PrisonersRated ★ 3.5
EnemyRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
Child 44Rated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
Hunter KillerRated ★ 4.0
Dark WatersRated ★ 3.5
The Wolf's CallRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 3.5