Series
Ratings
65
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Justice PaoRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.0