Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 2.5
Saw IVRated ★ 1.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 1.5
RomangRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.5- Love ResetRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 2.0
Innocent ThingRated ★ 0.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5