Series
Ratings
28- M&MRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0