Series
Ratings
118
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
UzumakiRated ★ 2.0
VincenzoRated ★ 2.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
The Midnight ClubRated ★ 2.5
Midnight MassRated ★ 4.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0