Movies
Ratings
304
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0- ザ・タイタ ニックRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 2.5
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0- VirusRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5