Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Love That Makes You CryRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0- I'm HomeRated ★ 4.5
Yokoso Wagaya eRated ★ 4.0