Series
Ratings
16
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0