Movies
Ratings
431
The Ugly DucklingRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 1.5
A Brighter Summer DayRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
CasablancaRated ★ 3.5
Sherlock, Jr.Rated ★ 3.5
Night and FogRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
Un Chien AndalouRated ★ 3.0
OssosRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Spousals of GodRated ★ 3.5- Recollections of the Yellow HouseRated ★ 2.5
God's ComedyRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5
A Tale of WinterRated ★ 2.5