Titles you rated
I Live AloneRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
X-Man Season 1Rated ★ 2.0
Hot BrothersRated ★ 3.5
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
The God of Music 2Rated ★ 3.0- The God of MusicRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0