Movies
Ratings
604
AshfallRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
BirthdayRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.5
American PieRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0