Titles you rated
AtonementRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
FluRated ★ 2.0