Series
Ratings
216
Witch's RomanceRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 3.0
Show Me The MoneyRated ★ 4.5
Show Me The Money Season 4Rated ★ 3.0
LookoutRated ★ 3.5
DistortedRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 2.5
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
If We Were A SeasonRated ★ 4.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
Girls' Generation 1979Rated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.0
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 2.0