Movies
Ratings
289
The Guard PostRated ★ 2.0
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 2.0
InfernoRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 1.0