Series
Ratings
101
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
HealerRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 1.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 1.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
JumongRated ★ 5.0