Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 4.5
PsychoRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 3.5