Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Born to DanceRated ★ 4.0
Mulan IIRated ★ 3.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 3.5