Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0