Series
Ratings
15
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0