Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
The InternRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
Apocalypse NowRated ★ 3.5