Titles you rated
Spin KickRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 2.0
You Call It PassionRated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0