Titles you rated
Asako I & IIRated ★ 1.0
Love Me, Love Me NotRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 0.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 0.5
The Precious memory of Gogo BrothersRated ★ 3.0
Sky of LoveRated ★ 1.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 0.5
Mood of the DayRated ★ 0.5
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 3.5
PawnRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 0.5
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 3.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.0
V.I.P.Rated ★ 1.0