Titles you rated
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 1.5
Yuru Camp△Rated ★ 3.0
Night DoctorRated ★ 0.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 0.5
BloodRated ★ 0.5
EXO's SHOWTIMERated ★ 1.0- Satomi Ishihara’s Delectable Discoveries San Sebastian, SpainRated ★ 0.5
Shugo Chara!Rated ★ 2.5
Sporty SistersRated ★ 1.5
How Do You Play?Rated ★ 3.0
Would You Like a Cup of Coffee?Rated ★ 0.5
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
Temperature of LoveRated ★ 0.5
Master's SunRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 2.0
The Last EmpressRated ★ 2.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 0.5
The World of the MarriedRated ★ 2.0