Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 5.0
RomaRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Black JackRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5