Titles you rated
RoomRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
The RockRated ★ 5.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.5
Air Force OneRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.5