Movies
Ratings
139
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0