Titles you rated
The PrestigeRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
InsomniaRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
Farewell to the ArkRated ★ 4.0
The BoxerRated ★ 4.0
Fruits of PassionRated ★ 4.0
The TrialRated ★ 4.0
Pastoral: To Die in the CountryRated ★ 4.0
Throw Away Your Books, Rally in the StreetsRated ★ 4.5
Emperor Tomato KetchupRated ★ 4.0
The Insect WomanRated ★ 4.0
Pigs and BattleshipsRated ★ 4.5
Profound Desires of the GodsRated ★ 4.5