Titles you rated
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
TangledRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0