Series
Ratings
50
PianoRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.5
BigRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
JejoongwonRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
MaidsRated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0