Titles you rated
JinRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Beautiful LifeRated ★ 4.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0- HERORated ★ 3.0
HERORated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0- TrickRated ★ 3.5
- TrickRated ★ 4.0
- TrickRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 4.0- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.0
Good Day for Gag Manga 3Rated ★ 4.0
Good Day for Gag Manga 2Rated ★ 4.0- Sexy Commando Side Story: That's Amazing!! Mr. MasaruRated ★ 4.0
Gintama'Rated ★ 3.5