Titles you rated
Chillin' in My 30s After Getting Fired From the Demon King's ArmyRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Ⅴ Season 5Rated ★ 4.0
Toilet-Bound Hanako-kun 2Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Vinland SagaRated ★ 4.0
Kakuriyo -Bed & Breakfast for Spirits-Rated ★ 3.5
The Saint's Magic Power is Omnipotent Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
To Your EternityRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0