Titles you rated
SunnyRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0