Movies
Ratings
53
HerRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5