Movies
Ratings
30
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 2.5