Movies
Ratings
307
FlippedRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5- HeartbreakersRated ★ 1.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Mr. HongRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0