Movies
Ratings
822
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Memories of the SwordRated ★ 2.0