Titles you rated
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The GoldfingerRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.0
May DecemberRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5