Series
Ratings
17- K-ON!Rated ★ 4.5
- K-ON!!Rated ★ 3.5
NEW GAME!Rated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0- This Art Club Has a Problem!Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.5- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 5.0